‘Termal Oteller’

ASYA KIZILCAHAMAM TERMAL TATİL KÖYÜ

Cuma, Mayıs 25th, 2012

Asya Termal Kızılcahamam

Asya Kızılcahamam Termal Tatil Köyü konuklarına haftalık ücret ödeyerek çok daha uygun fiyatlar ile konaklama imkanı sunuyor. Toplam 450 apart odası bulunan tesislerde fiyatları 1+1, 2+1 ve 3+1 apart suit odalarına göre belirleniyor. Konaklama süresi 1 hafta olacak müşterileri için Asya Kızılcahamam Termal Tatil Köyü 1+1 daire için 850,00 lira, 2+1 daire için 1.050,00 lira ve 3+1 daire için 1.250,00 lira ücret karşılığında konaklama imkanı tanımaktadır.

 

Asya Kızılcahamam Termal Tatil Köyü fiyatları içerisinde bulunan dönemlere bağlı olarak değişmekle beraber erken rezervasyon yaptıran yada tatil dışı günlerde konaklayan müşterileri için çok daha uygun fiyatlar sunmaktadır. Aşağıda yer alan iletişim bilgileri üzerinden fiyatlar ile ilgili olarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Adres : İsmetpaşa Mah. Kızılcahamam – Ankara

Telefon : 312 736 40 00

Gelen Aramalar

PATALYA TERMAL OTEL VE DİNLENME TESİSLERİ

Salı, Mayıs 15th, 2012

PATALYA TERMAL

Patalya Otel Kızılcahamam otelleri arasında yer almaktadır. Patalya Dinlenme Tesisleri  kaliteli bir tatili ucuza yaşamak isteyen kişilerin vazgeçilmez adresi olurken aynı zamanda spa aktiviteleri ile de büyük beğeni toplamaktadır. Patalya Otel 156 Normal Oda, 4 suit oda, 6 bungalo ve 1 özürlü odası olmak üzere 167 oda yer almaktadır. Soğuksu Milli Parkının bütün güzelliğini şifalı kaplıca suları ile size sunan Patalya Dinlenme Tesisleri uygun fiyatları ile de talep toplamaktadır.

 

Soğuksu Milli Parkı içerisinde yer alan Patalya Dinlenme Tesisleri tatilde de spor yapmaktan vazgeçemeyenler için futbol tesisleri, basketbol tesisleri, tenis kortları ve tracking imkanı sunmaktadır. Ayrıca ocakbaşı restoran, yıldızlı restoran, çardak restoran, teras bar, şömine bar ve lobby bar ile tatiliniz boyunca farklı lezzetleri tatma imkanı da bulacaksınız.

 

Adres : Soğuksu Milli Parkı İçi Kızılcahamam –

Ankara

 

Telefon : 0312 736 02 00

Gelen Aramalar

BAŞAK TERMAL OTEL

Cuma, Mayıs 11th, 2012

 

başak termal

başak termal

Kızılcaham Otelleri arasında en çok tercih edilen konaklama merkezlerinden biri de Başak Termal Otel’dir.

Başak Termal Otel bay ve bayanlar için ayrı ayrı hizmet veren Türk Hamamı, Jakuzi, Sauna ve Termal Havuz seçenekleri ile her türlü ihtiyaca cevap vermeye yönelik hizmet sunmaktadır. Otelin temizliği ve sunduğu hizmetin kalitesi hiç tartışılmaz ki tercih edilirliğini artıran en önemli etkenlerdir. Kaynağından 73 derece olarak çıkarılan şifalı termal suları özel geliştirilen bir sistem ile başka su karıştırılmadan 40 dereceye kadar düşürerek misafirlerinin kullanımına sunan Başak Termal Otel uygun fiyatları ile de beğeni toplamaktadır.

Erken rezervasyon yaptıran müşterilerine yüzde 10 oranında indirim uygulayan Başak Termal Otel oda kahvaltı, yarım pansiyon ve tam pansiyon fiyat seçenekleri ile bütçenize uygun tatili yapmanıza olanak sağlamaktadır.

Adres: Namık Kemal Caddesi No: 39 Kızılcahamam / ANKARA

Telefon: 312 432 00 20

AB-I HAYAT TERMAL OTEL

Çarşamba, Mayıs 9th, 2012

Saf ve mucize kaplıca sularını size modern tesisleri ve uzman kadrosu ile sunan Ab-ı Hayat Termal Otel bölgenin en kaliteli otelleri arasında yer almaktadır.

Ab-ı Hayat Termal Otel müşterilerine gün boyu hizmet sunmakta olup baylar için ayrı bayanlar için ayrı ortamlar hazırlanmaktadır.

Ab-ı Hayat Termal Otel fiyatları içerisine açık büfe sabah kahvaltısı ile akşam yemeği dahil olup oda fiyatları 115,00 liradan başlayarak 460,00 liraya kadar çıkmaktadır. 0 – 4 yaş arası çocuk için ücret talep edilmezken  5 – 9 yaş arası çocuklar için fiyatlara yüzde 50 oranında indirim yapılmaktadır.

 

Ab-ı Hayat Termal Otel ücretsiz olarak gezi treni ile bölgenin en güzel yerleri arasında yer alan Soğuksu Milli Parkına gezi imkanı sunmaktadır. Ayrıca otelde yemeklerden sonra konuklara çay ve su ikramları ücretsiz olarak sunulmaktadır.

 

 Adres: Kızılcahamam – Ankara

Telefon: 312 736 56 20

Gelen Aramalar

AKASYA TERMAL TATİL KÖYÜ

Salı, Mayıs 8th, 2012

 

akasya termal tatil

Kızılcahamam otelleri arasında yer alan Akasya Termal Tatil Köyü şikayet oranının çok düşük olması ile diğer otellerden ayrılmaktadır. Kaliteli hizmeti güler yüz ile sunma prensibi tatil köyünün hizmet kalitesini artırmaktadır. Akasya Termal fiyat listesi kalınacak döneme göre belirlenmekte olup kalınan oda seçenekleri de fiyatı etkileyen önemli faktörler arasında yer almaktadır.

 

Akasya Termal kiralık devremülk imkanı da sunmaktadır. Böylelikle bölgeye her yıl düzenli olarak gelmek isteyen kişilere tatillerini çok daha uygun fiyatlara satın alma imkanı sunulmuş olur. Akasya Termal 2.etap büyük ilgi toplamakta olup bu etap için rezervasyon yaptırmak isteyen kişilerin mutlaka çok önceden iletişim kurmaları gerekir. Akasya Termal Otel Fiyatları için aşağıda yer alan telefon bilgileri üzerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Adres: Akasya Caddesi no:36 Kızılcahamam – ANKARA

Telefon. 0 312 736 66 65

Gelen Aramalar